/

/ / / / / / /


[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Внутрення политика » Чего сегодня нам ждать от Власти? » Відкритий лист працівників НАК «Нафтогаз України»
Відкритий лист працівників НАК «Нафтогаз України»
Vladimir_KolДата: Среда, 12.03.2008, 17:46 | Сообщение # 1
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Статус: Offline
Відкритий лист працівників НАК «Нафтогаз України»

Після довгоочікуваних кадрових перестановок, які були проведені Дубиною О.В. за вказівкою Уряду, зі старої команди залишився на своїй посаді тільки керівник Департаменту служби безпеки НАК "Нафтогаз України" Хамула Сергій Володимирович. На наш погляд, ця людина за своїми професійними та моральними якостями не відповідає займаній посаді.
Керівником Департаменту служби безпеки Хамула С.В. став у 2006 р. За період його роботи в компанії, ми зіткнулися з небаченою жорстокістю, нечесністю, підступністю, грубим порушенням існуючих законів та загальноприйнятих моральних норм. Постійний тиск, залякування, грубе ставлення до співробітників, намагання силою змусити нас робити протизаконні дії, створюють напружену атмосферу в колективі та унеможливлюють діяльність Компанії у нормальному режимі.
Так, замість того, щоб виконувати свої прямі обов'язки та забезпечувати безпеку нашого підприємства, усі зусилля ввіреної йому структури направлені на збір компромату на працівників НАК "Нафтогаз України" та дочірніх підприємств. Маючи вагому підтримку з боку посадових осіб деяких правоохоронних структур він здійснює тиск на контрагентів, створює умови для розкрадання бюджетних коштів та прикриває осіб причетних до цього. Під час перевірок він усіляко приховував факти нецільового використання бюджетних коштів попереднім керівництвом.
Непрофесійна кадрова політика Хамули С.В. призвела до заміни справжньої команди професіоналів на розрізнених, але відданих особисто йому підлеглих. Більшість з них не мають ні досвіду роботи, ні належних якостей, відповідних до займаних ними посад.
Повна відсутність конкретних результатів роботи, невірна кадрова політика, зловживання службовим становищем, розквіт корупції, розкрадання коштів - далеко не повний перелік результатів діяльності Сергія Володимировича за декілька років на посаді керівника служби безпеки.
У будь-який спосіб він намагається і далі втриматись у кріслі директора Департаменту. Зливаючи усілякий бруд на багатьох колишніх керівників, він заробляє собі авторитет та вислужується перед новим керівництвом. Використовуючи всі доступні йому засоби, Хамула С.В. зводить особистий рахунок з тими, хто перешкоджав йому розкрадати державне майно. Таким чином створюється видимість діяльності Департаменту та здійснюється відволікання від реально існуючих проблем. Вміло маніпулюючи фактами, здебільшого хибними та вигідними йому, Хамула С.В. намагається впливати на рішення Голови Правління та його заступників, дискредитуючи при цьому їх перед оточенням та керівництвом держави.
Так, для реалізації його планів в Департаменті створюється новий підрозділ, призначений для негласного збору інформації, в тому числі і за допомогою різноманітних технічних засобів, а також обробки компрометуючих матеріалів на керівництво Компанії та її дочірніх підприємств. Сергій Хамула намагається підпорядкувати собі всіх керівників служб безпеки дочірніх підприємств та контрагентів, що знаходяться в корпоративному обслуговуванні НАК "Нафтогаз України". Кінцевою ціллю є зосередження в одних руках необмеженої влади, повернення старого керівництва і продовження розкрадання бюджетних коштів.
Дії Хамули С.В. наносять велику шкоду не тільки нашій Компанії, а й усій державі взагалі, її міжнародному іміджу і повністю суперечать політиці нового демократичного уряду.
На наш погляд зволікання таким становищем може привести до серйозних проблем в енергетичній галузі країни та підриву національної безпеки України.
З урахуванням вище викладеного, просимо громадськість втрутитися в ситуацію, що склалася навколо національного підприємства.

З повагою, працівники НАК "Нафтогаз України".


Vladimir_Kol
 
Vladimir_KolДата: Среда, 12.03.2008, 23:43 | Сообщение # 2
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Статус: Offline
Это открытое письмо я получил сегодня утром на свою почту. Вот вам лишнее подтверждение моих слов. Кого эта тема интересует – читайте мои статьи на ОРД.
http://www.ord-ua.com/forum/thread/4500/ (Оборотень в НАК «Нефтегаз»)


Vladimir_Kol
 
Форум » Внутрення политика » Чего сегодня нам ждать от Власти? » Відкритий лист працівників НАК «Нафтогаз України»
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

© Луганский обком ПСПУ, 2007-2023
Используются технологии uCoz
Verification: 55667eee10639ada